Barış Hurdacılık

Barış Hurdacılık, Antalya'da ve hurdacılar sitesi bölgesinde hurda alımı ve hurdacılık faaliyeti yürüten firmamız Barış Hurdacılığın kuruluş yapısı ve kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilir, Antalya genelinde hurda satmak için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Antalya Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Serik, Side, Belek, Gündoğmuş, Alanya, Manavgat, Korkuteli, Kemer ve Finike ilçelerinden her çeşit demir, bakır, sarı pirinç, kablo, akü, alüminyum, beyaz eşya, klima, güneş enerjisi, gün ısı, kağıt, kitap, defter ve otel hurdasını yerinden satın alıyoruz.

BARIŞ HURDACILIK
Barış Hurdacılık

Antalya'da hurdacılık yapan Firmamız Barış Hurdacılığın kuruluş yapısı ve kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Barış Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Barış Hurdacılık

Her şeyden önce Firmamız Barış Hurdacılık, başta Antalya Merkez ve bağlı tüm ilçeleri ile çevre illerde bulunan her çeşit hurdayı kişi, kurum ve kuruluşlardan satın alıp, geridönüşüm tesisleri aracılığı ile hammadde haline getirmek amacıyla Aydın ÖZDEMİR tarafından Antalya Aksu ilçesinde kurulmuştur.

Bu doğrultuda, Antalya Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa, Serik, Gündoğmuş, Side, Belek, Alanya, Manavgat, Korkuteli, Kemer ve Finike ilçeleri başta olmak üzere Antalya genelinde ve çevre illerde her çeşit demir, bakır, sarı pirinç, kablo, akü, alüminyum, beyaz eşya, klima, güneş enerjisi, gün ısı, kağıt, kitap, defter ve otel hurdasını yerinden satın alarak hurdacılık mesleğini icra ediyoruz.

Barış Hurdacılık

Hemen Bizi Arayın!Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Barış Hurdacılıktan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmayın!

Hurdacı Telefonu

 

0 536 958 4806

Antalya Hurdacı

Genel olarak, hurdacılık sektörünün en önemli amacı, hurda malzemelerden elde edilen metallerin yeniden kullanıma kazandırılmasıdır. Amaçlanan bu hedefte sadece geri dönüşümle gerçekleştirilen bir kazanımdır. Her geçen gün Dünya nüfusu katlanarak hızla artmaktadır. Bunun sonucunda da, doğadaki tahribatta bu oranda artar hale gelmiştir. İşte bu zararı en aza indirme çalışmalarının en önemlisi geri dönüşüm merkezleridir. Bundan dolayı, hurdacılık ve geridönüşüm, doğamızın ve yeraltı kaynaklarının korunması açısından vazgeçilmezdir.

Bu yüzden, hurda satmak isteyen müşterilerimizin bizi araması ile başlayan bu süreçte, deneyimli ve kalifiye elemanlarımızla, dürüstlük ve kaliteden asla ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Bununla birlikte her zaman, karşılıklı kazanıma öncelik vererek, sağladığımız alım satım ile ülkemize ekononomik olarak katkıda bulunurken, bir yandan da zamandan, enerjiden ve paradan tasarruf edilmesine katkı sağlıyoruz.

Barış Hurdacılık

Ayrıca firmamız Barış Hurdacılık, bu kadar önemli ve kutsal bir görevi icra etmenin haklı gururu içinde, hurdacılık mesleğini şerefle, alım satımda asla hak geçirmeden ve her geçen gün hizmet alanı ve personel kadrosunu genişleterek geridönüşüm ve hurdacılık çalışmalarına devam etmektedir.


Antalya Hurda Bakır Fiyatları

Barış Hurdacılık


Sizde elinizde bulunan her çeşit hurdayı satmak istiyor, Antalya'da hurda satarak geridönüşüm ile çevre ve doğaya katkıda bulunmak ve hemen para kazanmak istiyorsanız Antalya güncel hurda fiyatları hakkında firmamız Barış Hurdacılıktan bilgi alabilirsiniz.

Sonuç olarak, satmak istediğiniz hurdanızın durumu, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit hurdayı istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza yine kendi personelimiz ile yükler, anında nakit ödeme yaparak hurdalarınızı satın alırız.

Antalya Hurda Bakır Fiyatları
Antalya Hurdacı İş Ortaklarımız

Otel hurdalarınız ile miktarı fazla olan hurdalarınız için fiyat teklifi almak yada ücretsiz keşif talebinde bulunmak amacıyla lütfen firmamız Barış Hurdacılık ile iletişime geçiniz.